معرفی شرکت تولید کننده دزدگیر ماجیکار
شرکت یانگ شین الکترونیک (SEGI) در کره جنوبی، مجموعه‌ای از بهترین طراحان و مهندسین را در اختیار خود دارد. این شرکت با توجه به دانش و تحقیقات این کادر مجرب و توانا توانسته است به تکنولوژی و دستاوردهای بسیار جالب و نوینی در زمینه سیستم‌های حفاظت و امنیت خودرو در سطح بین المللی دست پیدا کند.

اصلی‌ترین محصول این شرکت دزدگیر خودرو با نام تجاری MAGICAR می‌باشد. ماجیکار دارای کلیه استانداردهای بین المللی بوده و برنده جایزه بهترین طراحی در سال‌های متوالی می‌باشد.
دزدگیر MAGICAR از سال ۱۹۹۳ میلادی پا به عرصه بازار سیستم‌های حفاظتی و امنیتی خوردو گذاشت و با تاسیس واحد تحقیق و توسعه (R&D)، کار خود را شروع نمود. پس از دو سال فعالیت واحد تحقیق و توسعه، در سال ۱۹۹۵ میلادی اولین نمونه دزدگیر MAGICAR با نام M1000 تولید شد و پس از آن سال، هر سال به طور متوالی ۳ تا ۵ مدل جدید با فناوری پیشرفته‌تر به بازار سیستم‌های حفاظتی خودرو عرضه نموده است.


انواع دزدگیر ماجیکار
دزدگیرهای ماجیکار به دو دسته تصویری و معمولی تقسیم‌بندی شده‌اند که رده قیمتی و کارایی‌های مختلفی را دارند. دزدگیرهای تصویری ماجیکار دارای یک مانیتور کوچک (LCD.) بر روی ریموت وجود دارد که تصویر یک اتومبیل را نمایش می‌دهد. این مانیتور دارای آیکون‌هایی می‌باشد. که هر آیکون مربوط به یکی از سنسورهای مختلف سیستم خودرو می‌باشد. با تحریک شدن سنسور مربوطه آیکون مربوط به آن سنسور بر روی ریموت تحریک آن قسمت را نشان می‌دهد.

ماجیکار
دزدگیرهای با ریموت‌های تصویری به کاربران خود اجازه می‌دهد تا از موقعیت خودروی خود به طور دقیق آگاهی پیدا کنند و در صورت ارسال هشدار، بتوانند بدون مراجعه به خودرو از مشکل مربوطه اطلاع پیدا کنند. این شرکت دزدگیر ماهواره‌ای نیز تولید می‌نماید.
تمامی دزدگیرهای ماجیکار قابل نصب بر روی انواع خودروهای داخلی و خارجی هستند. اما بهتر است برای خودروهایی که دارای سیستم ضدسرقت (ایموبلایزر) هستند، به همراه دزدگیرهای تصویری از سیستم By Pass استفاده شود. سیستم By Pass سازگاری کامل دزدگیرهای استارتر دار با ایموبلایزر را ایجاد می‌کند. همچنین بهتر است برای نصب، از سوکت فابریک استفاده شود بهتر می باشد.